Skip links

DOĞUPEN KALİTESİNE UZMANLIK KATIYOR

DOĞUPEN alanında en yenilikçi ürün ve eğitimleri takip ederek müşterilerine daha kaliteli ürünleri ulaştırmayı sürdürüyor. Bu bağlamda yapı sektöründeki ürün ve yenilikleri üretim faaliyetlerine dahil eden DOĞUPEN, İnşaat, yapı ve imalat sektörlerinde kimyasal yardımcı malzemeler üreten SİKA tarafından yürütülen eğitim faaliyetlerine dahil oldu.

SİKA, DOĞUPEN Sürmene fabrikasındaki işçilerine eğitim verdi. SİKA Karadeniz Bölge Müdürü Birol Ercan, Eğitimci Ender Ünal ve Levant Yılmaz tarafından gerçekleştirilen eğitimde yenilenen ürünlerin uygulaması da yapıldı. Ürettikleri malzemeler ve kullanım şekilleri konusunda DOĞUPEN personelini bilgilendiren SİKA, genişleyen ürün yelpazesi ve yapı sektöründe sağlayacağı kolaylıklar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Ürünlerinin üretimi konusunda her türlü yeniliği ve alanında uzman kişilerce verilen eğitimleri takip eden DOĞUPEN personeli ise söz konusu eğitimle ürünler ve üretim faaliyetleri konusundaki uzmanlığın daha da gelişeceğini kaydetti.