Skip links

Kurumsal

Doğupen Hakkımızda

1989 yılında Trabzon Sürmene’de 150m² alanda “Erol Şengün” tarafından kurulan küçük bir işletme ile faaliyete başlayan firmamız, 1998 yılında kurduğu Limited Şirketi ile faaliyetlerine devam etmiştir.

1992 tarihinde Pakpen Bölge Bayiiliği’ni aldıktan sonra kapı ve pencere üretimine devam eden Doğupen, alanındaki çalışmalarını daha da büyüterek hızla ilerlemiştir.

 

Bugün, 14.000m² kapalı alanda faaliyet gösteren DOĞUPEN: Trabzon ve Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki sayılı işletmelerden biri haline gelmiş, yıllık 5.000 ton üretim kapasitesi ile bölgedeki lider kuruluşlardan biri olmuştur.

2013 yılında mevcut fabrikasını iki kat daha büyükmek için yatırıma başlayan Doğupen’in hedefi üretimi de iki katına çıkartmaktır.

 

Yüksek bir performans gösteren ve sürekli bir yükseliş ve büyüme içersinde olan Doğupen firmamız bünyesine yeni şubeler katmaya devam ediyor. 2014 yılında Ordu’da yeni şube açarak üretimine burada da devam etmeye başlayan Doğupen yaklaşık 120 çalışanıyla bölgeye hakim olmakla beraber genç dinamik kadrosuyla da pazarda yeni bir misyon yaratmayı sürdürüyor.

 

Doğupen markasıyla PVC kapı ve Pencere Sistemlerinin üretimini gerçekleştiren ve aldığı TSE Uygunluk Belgesi ile kendi profilini de üretmeye başlayan firmamız,  bayilik sistemine geçerek kendi bünyesindeki bayı ağı ile bu ürünlerin dağıtımını da gerçekleştirmektedir.

 

Yeni arayışlar içerisinde olan firmamız yaklaşık 1 yıldır ESWIN markasıyla da piyasa hızlı bir giriş yaptı. Sektörü şekillendiren, yol veren pazar anlayışıyla her geçen gün büyüyen Doğupen, ürettiği 3mm et kalınlığındaki 6o’lık seri ile TOKİ’nin projelerinin de üretimine başladı.

 

DOĞUPEN, faaliyet gösterdiği yapı sektöründe pencereden bahçe aksesuarına, dış cepheden kapı ve çift cam üretimine kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda taleplerine hızlı ve zamanında cevap vererek, sahip olduğumuz gelişmiş lojistik ağımız ve optimum teslimat süremizle müşterilerimize en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz tecrübemiz, donanımlı ekibimiz ve teknolojik altyapımızla, bugün bölgesel talepleri rahatlıkla karşılayan DOĞUPEN markamızı daha ileriye taşıyarak, Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri’nde ülkenin lider markalarından biri haline gelmesini sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Müşteriler, şirket sahipleri, tedarikçiler, çalışanlar ve toplumun mutluluğu için, işimizi:

• Kalite, çevre ve emniyet bilinci ile,
• İlk seferde, hatasız, zamanında, en düşük maliyetle,
• Sürekli iyileştirerek yapmaktır.

KVKK – Aydınlatma Metinleri

Doğupen

Genel Aydınlatma Metni

Doğupen

Bayi Aydınlatma Metni

Doğupen

Aday Çalışan Aydınlatma Metni

Doğupen

Müşteri Aydınlatma Metni